<We_can_help/>

What are you looking for?

<Good_things_happen/> Welcome to Conference

Copyright @ Select-themes

Follow us

info:śniadanie 4/5 | Tauzen

sob, 26 Paź 2019 09:30 - sob, 26 Paź 2019 12:30

Lokalizacja

Ułańska 7a Katowice,

skwer Młodych Plastyków,

Katowice,

KM: Codziennie rano w dziesiątkach bloków, tysiące ludzi zasiada do stołu przy śniadaniu. Tym razem zjedzcie je z nami. Zapraszam nainfo: śniadanie 4/5 | Tauzen!

 

ŁH: Osiedle Tysiąclecia kojarzy mi się z mniej lub bardziej spokojnym życiem, ukrytym pośród WYSOKICH bloków. Czy istnieje życie między budynkami w modernistycznej wizji blokowiska Buszko i Franty? Mówię: sprawdzam!

 

Tosty francuskie, szakszuka, kiełbaski albo sałatka. Kawa, herbata, sok pomarańczowy. A może informację do tego? Każdy z tegorocznych festiwalowych dni rozpoczniemy śniadaniem, na którym oprócz czegoś do przekąszenia i wypicia dostaniecie poranną dawkę interesującej i nieoczywistej wiedzy. Choć wiemy, że wczesne wstanie z łóżka często bywa niełatwym zadaniem, zachęcamy do przybycia i zapoznania się z pawilonem festiwalowym. Tym razem będzie on ulokowany na Osiedlu Tysiąclecia, pieszczotliwie nazywanym Tauzenem! 

 

Klaudia Mańka (KM) – Dyrektor produkcyjny

Łukasz Harat (ŁH) – Dyrektor festiwalu

Artysta

Cyrulik Śląski Café

Kawiarnia Cyrulik Śląski Café mieści się w sercu Osiedla Tysiąclecia w Katowicach. Domowa, śląska kuchnia, przytulne, eleganckie wnętrze nawiązujące do klimatycznych, wiedeńskich kawiarenek i atmosfera, której po prostu nie da się podrobić, sprawiają, że jest to wyjątkowe miejsce na mapie Katowic. Tylko w tym miejscu można zjeść śniadanie na trawie i odpocząć w ogródku usytuowanym w środku miejskiej dżungli, jednocześnie zapominając, że jest się w centrum miasta. Lokal znajduje się obok największego miejskiego Parku w Europie, Parku Śląskiego, odwiedzanego przez ludzi z całego Śląska....