<We_can_help/>

What are you looking for?

<Good_things_happen/> Welcome to Conference

Copyright @ Select-themes

Follow us

informance 1/5 | Pigeon Break & Pawelczyk

śr, 23 Paź 2019 18:30 - śr, 23 Paź 2019 19:30

Lokalizacja

Wiosny Ludów 24 Katowice,

Wiosny Ludów 24,

Katowice,

BŁ: Pigeon Break mieszka parę pięter nade mną. Jest łysy, wku*$^%y, non stop krzyczy: “produkcja dz%^#o”. Robi dobrą muzykę. Szanuję go.

 

ŁH: Jest taki człowiek, który tworzy, komponuje i realizuje muzykę – sam, jak i zespołowo. Dosłownie – człowiek orkiestra. Stop! Nie gra w orkiestrze. 

 

Pigeon Break is Michał Paduch. Angry songs for angry people. 

Karolina Pawelczyk mieszka w Warszawie. Robi piękne wizualizacje.

 

Będzie pięknie czy groźnie? A może pięknie i groźnie. Czyli tak jak w Szopienicach. 

informance 1/5 | Pigeon Break & Pawelczyk to godzinny performance, poszerzający dźwiękowo-wizualne horyzonty publiczności. Wykonanie z pewnością będzie odbiegać od kanonu typowych koncertów.

 

Bastek Łąkas (BŁ) – Producent festiwalu

Łukasz Harat (ŁH) – Dyrektor festiwalu

Artysta

Karolina Pawelczyk

Karolina Pawelczyk - artystka wizualna, absolwentka Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu kontynuująca swoje działania w Warszawie. Ciało kolektywu K105k oraz satelita @Ciśnienie. Z @Pigeon Break przeprowadzi dialog w którym środki wyrazu kumulują się i wychodzą poza ramy muzycznego przeżycia; a całości patronować będzie Discomfort. ...

Michał Paduch

Michał Paduch, tworzący pod pseudonimem Pigeon Break - czynny kompozytor, nieczynny pianista, miłośnik ptaków i mistrz spaghetti. Jego styl określono jako „post-traumatic electro freestyle”, a sam twierdzi, że produkuje gniewne piosenki dla rozgniewanych ludzi. Współtworzy Ciśnienie i Bękarty Bacha. Grał m.in. na Ars Independent Festival, Elektronarracjach, Innych Brzmieniach w Lublinie i w Teatrze Ochoty. Twórca muzyki do spektakli Krakowskiego Teatru Tańca, grupy Ruchomy Kolektyw, Art_Commited i Wydziału Teatru Tańca w Bytomiu. Nie znosi bluesa, wątróbki i braku poszanowania dla przecinka....