<We_can_help/>

What are you looking for?

<Good_things_happen/> Welcome to Conference

Copyright @ Select-themes

Follow us

info:lab | komunikacja pozawerbalna

nie, 27 Paź 2019 10:00 - nie, 27 Paź 2019 18:00

Lokalizacja

Drzwi Zwane Koniem,

Warszawska 37,

Katowice,

Zakończono rejestrację na event

AF: Czy wiesz jak wiele można dowiedzieć się o drugim człowieku wyłącznie poprzez obserwację? Mowa ciała to znacznie więcej niż słowa. Wiele informacji można zdobyć wyłącznie uważnie przyglądając się drugiej osobie.

AK: Nieustanny szum w naszych głowach, natłok myśli, bodźców, światła, muzyka, reklamy, głosy, ekran telefonu, czasem sprawiają że jesteśmy ślepi na to co dzieje się ponad słowami. Czy dałoby się uniknąć wymiany werbalnych komunikatów, zastępując je czystą obserwacją; sprawić, że świat chociaż na chwilę przestanie krzyczeć do nas zewsząd. Skupić się na osobie, tej fizycznej, wbrew pozorom całkiem podobnej do nas samych.

 

Komunikacja pozawerbalna stanowi fundament relacji międzyludzkich. To dzięki gestom, pozom, ruchom i minom jesteśmy w stanie odczytywać prawdziwe emocje i uczucia. Dzięki zrozumieniu tych komunikatów możemy przestać pochopnie oceniać, lepiej się rozumieć i wczuwać w stan rozmówcy. 

info:lab | komunikacja pozawerbalna to warsztaty, podczas którym poprzez niewerbalną improwizację teatralną nauczyć się będzie można lepszego porozumiewania, bez użycia słów. Motywem przewodnim będą niewerbalne formy ekspresji. 

 

Rejestracja: decyduje kolejność nadesłanych zgłoszeń

 

Agata Filipowicz (AF) – kurator festiwalu

Aleksandra Kopeć (AK) – producent festiwalu

Artysta

Szymon Paszek

Szymon Paszek to improwizator, aktor teatralny, trener impro, konferansjer, autostopowicz. Uczył się od najlepszych polskich i zagranicznych trenerów improwizacji (m.in. Susan Messing, Shawn Kinley, David Razovsky, John Cremer, Ad Hoc, Improkracja, Wojciech Tremiszewski). Założyciel i prezes fundacji Impro Silesia. Założyciel i prowadzący Po Prostu IMPRO!. Lider teatru improwizacji komediowej „A propos”. Współtwórca Improv Theatre „The Billy Boy”. Od 4 lat prowadzi warsztaty wykorzystujące techniki teatru improwizowanego, dla młodzieży i dorosłych. Doświadczenie biznesowe zdobywał m.in. w pracy konsultanta IT oraz na stanowisku wicedyrektora działu IT, gdzie wspomagał komunikację wewnętrzną oraz zewnętrzną zespołu. ...