<We_can_help/>

What are you looking for?

<Good_things_happen/> Welcome to Conference

Copyright @ Select-themes

Follow us

A<24 2019 | SUMUP

nie, 27 Paź 2019 10:30 - nie, 27 Paź 2019 12:30

Lokalizacja

Strefa Centralna,

pl. Sejmu Śląskiego 2,

Katowice,

KK: Po 24 godzinach ciężkiej pracy przychodzi czas przedstawić szerszej publiczności efekty A<24. Najlepszym papierkiem lakmusowym projektów są zmęczeni uczestnicy, tutorzy i organizatorzy, którzy zamiast umierać ze zmęczenia, z prezentacji na prezentację są coraz bardziej podekscytowani wynikami warsztatów. 

AF: Nie byłoby sensu ślęczeć 24 godziny nad jakimś tematem, jeśli pod koniec tego wszystkiego nie byłoby okazji do przekazania swoich przemyśleń, pochwalenia się wypracowanymi  pomysłami, a przede wszystkich natchnienia słuchaczy do podejmowania własnych, innowacyjnych działań. 

 

A<24 2019 | SUMUP to wydarzenie podsumowujące A<24, czyli 24-godzinny maraton projektowy. Zaprezentowane zostaną koncepcje siedmiu grup projektowych, które powstały podczas warsztatów. Jest to moment, gdzie jeszcze na chwilę znika zmęczenie, by ostatki sił włożyć w przekazanie efektów pracy, podzielenie się przemyśleniami z innymi grupami i ekspertami i usłyszenie opinii i pytań publiczności. Dzięki temu wykonana praca nie pozostaje w zamkniętych gronie warsztatowym, ale jest dostępna dla całej społeczności miejskiej.

 

Agata Filipowicz (AF) – Kurator festiwalu

Kuba Kopecki (KK) – Kurator festiwalu